Νίκη στο βόλεϊ για τις γυναίκες – ήττα για τις παγκορασίδες του ΓΑΣ Αλεξάνδρειας (πλούσιο φωτορεπορτάζ)

Το Σάββατο 3 Φεβρουαρίου οι κορασίδες του ΓΑΣ Αλεξάνδρειας υποδέχτηκαν τις κορασίδες του Ποσειδών Βεροίας τις οποίες κέρδισαν με 3-0 σετ (κλικ ΕΔΩ).

Η Κυριακή 4 Φεβρουαρίου ξεκίνησε με τον αγώνα των παγκορασίδων που υποδέχτηκαν τις παγκορασίδες του Μ. Αλέξανδρου Γιαννιτσών. Έγινε ένα καλό παιχνίδι με την φιλοξενούμενη ομάδα να κερδίζει με 1-3 στα σετ.

Η αγωνιστική δράση ολοκληρώθηκε με το παιχνίδι των γυναικών που υποδέχτηκαν τις γυναίκες του Μίλωνα Γιαννιτσών. Η ομάδα της πόλης μας ήταν καλύτερη και δίκαια κέρδισε με 3-1 σετ.