ΑΘΛΗΤΙΚΑ 3 Νοεμβρίου, 2013 posted by admin Share Ντέρμπι στη Νάουσα – δείτε το σημερινό πρόγραμμα Με το μεγάλο ντέρμπι της Νάουσας με Μακροχώρι συνεχίζεται σήμερα στις 15:00 η 6η αγωνιστική στον 3ο όμιλο της Γ’ Εθνικής όπου συμμετέχουν οι ομάδες της Ημαθίας. Εκτός έδρας αγωνίζονται τα Λευκάδια. Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα: Νάουσα – Μακροχώρι Τερψιθέα – Λευκάδια Νεοκαισάρεια – Ρήγας Φεραίος Χαλκίδα – Δωτιεύς Αγιάς Πυργετός – Τρίκαλα Δομοκός – Κύμης Αμπελωνιακός – Καρδίτσα Αφήστε μια απάντηση Ακύρωση απάντησηςΗ ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *Σχόλιο * Όνομα Email Ιστότοπος Αποθήκευσε το όνομά μου, email, και τον ιστότοπο μου σε αυτόν τον πλοηγό για την επόμενη φορά που θα σχολιάσω.
Αφήστε μια απάντηση