Καψόχωρα – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας: Οι δηλώσεις των πρωταγωνιστών (βίντεο)

paggourasssΉταν το παιχνίδι της 15 αγωνιστικής στην Α1 της ΕΠΣ Ημαθίας. Στην Καψόχωρα η τοπική ομάδα υποδέχτηκε τον ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας. Οι γηπεδούχοι δυσκόλεψαν τους πρωτοπόρους του πρωταθλήματος και μάλιστα προηγήθηκαν στο σκορ με κεφαλιά του Κωστόπουλου στο 60ο λεπτό. Ο Γιώργος Κίτσας ισοφάρισε για τους φιλοξενούμενους στο 73′ και στο 78′ ο Σπύρος Κίτσας έδωσε το προβάδισμα στην ομάδα του Σάκη Παγγούρα. Το τελικό 1-3 πέτυχε και πάλι ο Γιώργος Κίτσας στις καθυστερήσεις της αναμέτρησης.

Δείτε τι δήλωσαν ο σκόρερ των γηπεδούχων Διονύσης Κωστόπουλος, ο προπονητής των φιλοξενούμενων Σάκης Παγγούρας και οι ποδοσφαιριστές του ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας Σπύρος Κίτσας και Χρήστος Ζωγράφος μετά το τέλος του αγώνα: