ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ posted by

Ξένες Γλώσσες ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ: 235 επιτυχόντες πέρσι – δείτε τα ονόματα!

Ξένες Γλώσσες ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ: 235 επιτυχόντες πέρσι – δείτε τα ονόματα!

Μεγάλη επιτυχία από τα Κέντρα Ξένων Γλωσσών ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ για ακόμη μία χρονιά.

235 μαθητές πέτυχαν στις εξετάσεις τους, πολλοί εκ των οποίων με Άριστα αποτελέσματα, ειδικά στις εξετάσεις CAMBRIDGEκαι MICHIGAN (κάντε κλικ ΕΔΩ για να δείτε αποτελέσματα μαθητών μας)

Κέντρα Ξένων Γλωσσών Μιχαλόπουλος – με ιδιοκτήτες απόφοιτους Πανεπιστημίου (όχι απλά με το Proficiency) και επιτυχίες από το 1973!

Δωρεάν τμήματα για μαθητές Β’ Δημοτικού και ειδικά τμήματα όλων των εξετάσεων.

Κάντε κλικ ΕΔΩ για να δείτε φωτογραφίες από την απονομή πτυχίων στο Δημαρχείο.

Τηλ. Επικοινωνίας – 2333022890 & 6976222700 (VIBER – What’sup)

FACEBOOK: MichalopoulosSchools (Κάντε κλικ εδώ για να μεταφερθείτε)

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ σε όλα τα παιδιά!

MICHIGANECCE – LOWER

  1. Σαπουνάς Κωνσταντίνος
  2. Πανταζόπουλος Κωνσταντίνος
  3. Καραλιόπουλος Βασίλειος
  4. Απικέλλη Ελένη
  5. Απικέλλη Χρυσούλα
  6. Παπαδήμα Αθανασία
  7. Γεροπούλου Άννα
  8. Καραλιοπούλου Μαρία
  9. Δίσκος Γρηγόρης
  10. Δίσκος Νικήτας
  11. Μιχαλοπούλου Ζωήνα
  12. Παπακωνσταντίνου Μαρία
  13. Τζουμακάρη Τζουλίν
  14. Τραγιανοπούλου Ευαγγελία
  15. Πουλιοπούλου Μαριάνθη
  16. Καραδήμου Αθανασία
  17. Ρεσινιώτη Αθανασία
  18. Ζησοπούλου Αικατερίνη
  19. Ξανθόπουλος Βασίλειος

CAMBRIDGE FCEFS

  1. Αντώνιος Γιδιώτης – C1 ADVANCED
  2. Θεοφάνης Πετρίδης

TOEIC – LOWER

  1. Αραμπατζή Θεοδώρα
  2. Καλφούντζου Ευαγγελία
  3. Παυλίδης Δανιήλ
  4. Λαγογιάννη Αλεξάνδρα
  5. Τσετούρα Αικατερίνη
  6. Μπαλτζή Αναστασία
  7. Κάλλης Μάριος
  8. Ρεσινιώτη Αθανασία
  9. Τσαουσοπούλου Άννα
  10. Βογιατζή Ελένη

Language Cert IESOL&ISESOL C1 – ADVANCED

  1. Σαπουνάς Κωνσταντίνος

TOEIC – C1

  1. Βαγενά Χριστίνα

TOEIC – B1

  1. Τέλα Άρης
  2. Αλίνι Άννα-Μαρία

MichiganABLE – LOWER

  1. ΤσαμπαλάςΔημήτρης
  2. Παπουλίδου Αφροδίτη
  3. Πανταζόπουλος Κωνσταντίνος
  4. Καραλιόπουλος Βασίλειος
  5. Απικέλλη Χρυσούλα
  6. Απικέλλη Ελένη
  7. Παπαδήμα Αθανασία
  8. Γεροπούλου Άννα
  9. Καραλιοπούλου Μαρία
  10. Δίσκος Γρηγόριος
  11. Δίσκος Νικήτας
  12. ΜιχαλοπούλουΖωήνα
  13. Παπακωνσταντίνου Μαρία
  14. ΤζουμακάρηΤζουλίν
  15. Τραγιανοπούλου Ευαγγελία
  16. Κατράνας Αλέξανδρος
  17. Λαγογιάννη Αλεξάνδρα

MICHIGANE CPE – PROFICIENCY

  1. Τσάκαλου Αγγελική
  2. Παράσχου Ιωάννης
  3. Σαπουνάς Γεώργιος
  4. Σφενδώνη Μαρία-Άννα
  5. Σισμανίδου Αναστασία

MICHIGAN BCCE – PRE-LOWER

  1. Τσίλα Ναμπερίνα
  2. Χρηστάκη Λεμονιά
  3. Δίτσα Ελένη
  4. Γιαννόπουλος Ιάκωβος
  5. Κούντζας Απόστολος
  6. Μερτζιμεκίδου Αρετή
  7. Μιχαλόπουλος Γιώργος
  8. Μπαχούσι Ενρίκο
  9. Μπράβου Ευαγγελία
  10. Πούλιου Ασημίνα
  11. Γιαννούση Ελισάβετ
  12. Τσορμπατζής Ανδρέας
  13. Σούλα Αλμπιόνα

LRNB2 – LOWER

  1. Τασιούλα Κερασία
  2. Δημάδη Κωνσταντίνα
  3. Μπόμπας Χρήστος

LRNC2 – PROFICIENCY

  1. Οικονόμου Σταυρούλα
  2. Μαρκοπούλου Σοφία
  3. Καραβάσης Κωνσταντίνος
  4. Παπαμανώλης Σωτήριος
  5. Γκιόκα Αλεξάνδρα
  6. Ψυχογιού Ιωάννα
  7. ΔάρλαΑνθούλα
  8. Ποντίκα Άννα
  9. Τασιούλα Κερασία
  10. Καραολανίδου Ραφαηλία
  11. Μπενίσκου Πολυξένη

VELLUM English for Young Learners – Elementary

  1. Σταυρή Χρυσάνθη
  2. Πετκάκη Νικολέτα
  3. Παπακώστα Εύη
  4. Τζικόπουλος Άγγελος
  5. Θεολόγης Αναστάσης
  6. Γιαννόπουλος Αποστόλης
  7. Λαμπριανίδου Γεωργία
  8. Μητσιάνη Θεοδώρα
  9. Παπαχατζή Νένα
  10. Τσέλα Ιωάννα
  11. Τάσι Διαμαντής
  12. Ντόντη Κωνσταντίνα
  13. Δημητρίου Δήμητρα
  14. Βασιλειάδης Νίκος
  15. Βασιλειάδης Θάνος
  16. Μαργαριτίδης Κωνσταντίνος
  17. Σαματόπουλος Αργύρης
  18. Πέπελας Βασίλης
  19. Νίτσιου Φανή
  20. Πανταζοπούλου Αναστασία
  21. Γκλεζάκου Βιολέτα
  22. Ανδρεανίδου Ελένη
  23. Σιγκούνα Θεοδώρα
  24. Σιγκούνας Θωμάς
  25. Παντόπουλος Χρήστος
  26. Μήτσιου Χρύσα
  27. Φωτιάδου Παναγιώτα
  28. Σαμαράς Γιώργος
  29. Παπακωνσταντίνου Θεοδώρα
  30. Βαφοπούλου Γεωργία
  31. Ανεμοπούλου Αγγελίνα
  32. Κουμαντζιά Βασιλική
  33. Ταμπακάκου Ειρήνη
  34. Σαββίδου Κυριακή
  35. Πιπέρκου Βασιλική
  36. ΜανούκαΓιολίντα
  37. ΜερτζιμεκίδουΡαφαηλία

VELLUM English for Young Learners – Basic A

  1. Μιχαλόπουλος Γιώργος
  2. Σωτηριάδου Ευαγγελία
  3. Δαλκιράνη Έλενα
  4. Παπαδήμας Αθανάσιος
  5. Νατσικόπουλος Χρήστος
  6. ΒουλτσινόςΕυθύμης
  7. Σούλα Εύα
  8. Καραλιοπούλου Κων/να
  9. Παπαδήμας Αντώνης
  10. Μακρή Αγγελική
  11. Σιφνιός Παναγιώτης
  12. Παναγιωτίδης Γιώργος
  13. Μπάλιος Ορέστης
  14. Καραλιόπουλος Γιώργος
  15. Βλαχοδήμος Παναγιώτης
  16. ΜάρτουΣτεργία
  17. Μαρκόπουλος Μανώλης
  18. Χαριτάκης Κων/νος
  19. Μπαντή Εύη
  20. Αθανασιάδης Κων/νος
  21. Γκλαβινοπούλου Έφη
  22. Γιαννούσης Θωμάς
  23. Δημητρίου Γεωργία
  24. Φεζοπούλου Αναστασία
  25. ΖόουΜπο
  26. Πολυζοπούλου Μαρία
  27. Ματράκας Κωνσταντίνος
  28. ΤζήκαΑνιέζα
  29. Ευαγγελόπουλος Χρήστος
  30. Γουναράς Ευάγγελος
  31. Παπαγιαννόπουλος Αθανάσιος
  32. Χολέβα Μαγδαληνή
  33. ΓκουγκουλάραΜαρία
  34. ΑναστασίουΑντώνης

VELLUM English for Young Learners – Basic B

  1. Τζήκα Βασιλική
  2. Στράκα Νικολίνα
  3. Αρβίθης Θωμάς
  4. Λούπας Αναστάσιος
  5. ΜήτσιουΧριστιάννα
  6. Μπαντώλας Γιώργος
  7. Πύρτσες Γιώργος
  8. Σάρα Ριγκέλντα
  9. Αντωνιάδης Σωτήρης
  10. Απικέλλης Αναστάσιος
  11. Τασιούλα Νεφέλη
  12. Καρπούζης Αντώνης
  13. Χατζόπουλος Γιάννης
  14. Τάκης Βασίλης
  15. Νατσιόπουλος Γιάννης
  16. Φιλιπποπούλου Μαρία
  17. Μέντζης Γιώργος
  18. Ταμπουρά Ηλιάνα
  19. Δημητριάδου Αριάδνη
  20. Πιπέρκου Ιωάννα
  21. Σινάνι Χρήστος
  22. Λαζόπουλος Σωτήρης
  23. Τσιβούλα Κατερίνα
  24. ΒουλγαροπούλουΑνθούλα

VELLUM English for Young Learners – Basic C

  1. Τσιαπανίτης Αντώνης
  2. Βολονάκης Γιάννης
  3. Τασιούλας Χριστόφορος
  4. Τσακυρίδης Χάρης
  5. ΧαρίζιΝουριέ
  6. Χαρίζικατερίνα
  7. Ντόντης Δημήτρης
  8. ΜπρανέσυΤζώνυ
  9. Νίτσιος Ευάγγελος
  10. Κοντού Παναγιώτα
  11. Παπακωνσταντίνο Ορέστης
  12. Παπαδήμα Μαρία
  13. Φεζοπούλου Ευγενία
  14. Τσαμπαλάς Χρήστος
  15. ΚαλφούντζουΑποστολία
  16. Μπάνη Μαριάννα
  17. Παπουλίδου Ιουλία
  18. Γουναράς Μιχάλης
  19. ΠουλιοπούλουΠένυ
  20. Πουλιοπούλου Φανή
  21. Σουλεϊμάν Ηλίας
  22. ΤούφαΑλέξης

VELLUM English for Young Learners – Β1 Pre-Lower

  1. Νικολοπούλου Γεωργία
  2. Μπάλιου Μαριάννα
  3. Χρηστάκη Λεμονιά
  4. Φωτιάδου Κων/να
  5. Μπρουσκέλη Κυριακή
  6. Τσιτούρας Γιώργος
  7. Τσίλα Ραφαέλα
  8. Τζικόπουλος Μάριος
  9. Τζουβάρα Ευαγγελία
  10. Γιαννούση Ελισάβετ
  11. Γκλαβινόπουλος Αριστοτέλης
  12. Λεπιδάς Γιάννης
  13. Τασιόπουλος Κυριάκος
  14. Παπαδοπούλου Πασχαλίνα
  15. Βαφοπούλου Ελένη
  16. Βαφοπούλου Βασιλική
  17. Καραολανίδου Κυριακή
  18. Χατζηδάκης Γιώργος
  19. Κωστάντος Χρήστος
  20. Γιαννόπουλος Ιάκωβος
  21. Τσορμπατζής Ανδρέας
  22. Μερτζιμεκίδου Αρετή
  23. ΚοντοπούλουΣοφία
  24. ΜπλιάμπτηΕλευθερία
  25. Καμτσόπουλος Θάνος
  26. Κούντζας Απόστολος
  27. Κωτσιόπουλος Σπύρος
  28. Μιχαλόπουλος Γιώργος
  29. Πούλιου Ασημίνα
  30. Δίτσα Ελένη
  31. Μπράβου Εύα
  32. Σούλα Αλμπιόνα
  33. Μπαχούσι Ενρίκο
  34. Μπενίσκος Κωνσταντίνος

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.

Scroll Up