ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΑ posted by

Οι Επιτυχόντες του Φροντιστηρίου ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ στην Αλεξάνδρεια (ονόματα)

Οι Επιτυχόντες του Φροντιστηρίου ΔΗΜΟΚΡΙΤΟΣ στην Αλεξάνδρεια (ονόματα)

Οι καθηγητές του φροντιστηρίου Δημόκριτος ευχαριστούμε τους μαθητές που μας επέλεξαν για οδηγούς στη πορεία προς τις πανελλαδικές εξετάσεις και τη τελική τους επιτυχή εισαγωγή στη τριτοβάθμια εκπαίδευση.

Σας ευχόμαστε να συνεχίσετε την επιτυχημένη πορεία σας και αξιοποιώντας τις σπουδές σας και τις εμπειρίες της φοιτητικής σας ζωής  να αποκτήσετε ουσιαστικές γνώσεις και να διαμορφώσετε μια ολοκληρωμένη προσωπικότητα.

  1. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΧΡΥΣΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ ΑΠ.Θ.

  2. ΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
  3. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
  4. ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
  5. ΓΚΑΒΑΡΔΙΝΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ
  6. ΔΑΡΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ
  7. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
  8. ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΣ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ
  9. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΦΥΣΙΚΗΣ
  10. ΚΑΛΛΙΑΓΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
  11. ΚΑΡΑΜΕΣΙΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ  ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΑΜΑΚ)
  12. ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΠΑΜΑΚ)
  13. ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (Δ.Π.Θ.)
  14. ΚΑΡΚΑΜΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗΣ
  15. ΚΑΦΤΕΡΑΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ
  16. ΚΕΛΕΚΟΓΛΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ
  17. ΚΟΚΑΡΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ
  18. ΚΟΡΔΑ ΛΟΥΙΖΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ
  19. ΚΟΡΦΙΩΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
  20. ΚΟΥΚΛΙΔΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
  21. ΛΕΝΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ  ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
  22. ΛΕΩΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ
  23. ΜΑΛΙΩΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ Σ.Σ.Ε. ΟΠΛΑ
  24. ΜΗΤΡΟΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ
  25. ΜΠΑΚΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ  Α.Π.Θ.
  26. ΜΠΑΜΠΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
  27. ΜΠΕΚΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ  ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΑΝ.ΑΙΓΑΙΟΥ
  28. ΝΕΝΤΟΥΔΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ
  29. ΝΟΥΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ  Α.Π.Θ
  30. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ  ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ  Α.Π.Θ
  31. ΠΑΤΣΑΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ.
  32. ΠΟΥΛΟΥΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Δ.Π.Θ
  33. ΠΟΥΛΟΥΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ Π.Α.Μ.Α.Κ
  34. ΠΡΟΒΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ
  35. ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
  36. ΣΙΤΣΑΝΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
  37. ΣΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ  ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
  38. ΣΤΑΜΠΟΛΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ Σ.Σ.Ε. ΟΠΛΑ
  39. ΣΤΡΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ
  40. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ  ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ
  41. ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ
  42. ΤΣΟΜΠΑΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
  43. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ  ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠ.Θ.
  44. ΧΡΥΣΑΦΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ
  45. ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ
  46. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΟ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.

Scroll Up