ΑΘΛΗΤΙΚΑ posted by

Το πρόγραμμα του Μουντιάλ της Ρωσίας από το Πρακτορείο Ο ΓΙΓΑΣ στην Αλεξάνδρεια!

Το πρόγραμμα του Μουντιάλ της Ρωσίας από το Πρακτορείο Ο ΓΙΓΑΣ στην Αλεξάνδρεια!

Το Πρακτορείο Ο ΓΙΓΑΣ στη γωνία των οδών Θ. Σοφούλη και Γρ. Λαμπράκη στην Αλεξάνδρεια σας προσφέρει το πρόγραμμα του Μουντιάλ 2018 το οποίο θα πραγματοποιηθεί στη Ρωσία.

Πρόγραμμα

14 Ιουνίου

  • 18:00, Ρωσία – Σαουδική Αραβία (Λουζνίκι, Μόσχα)

15 Ιουνίου

  • 15:00, Αίγυπτος – Ουρουγουάη (Σεντράλ, Γιεκατερίνενμπουργκ)
  • 18:00, Μαρόκο – Ιράν (Κρεστόβσκι, Αγία Πετρούπολη)
  • 21:00, Πορτογαλία – Ισπανία (Φιστ, Σότσι)

16 Ιουνίου

  • 13:00, Γαλλία – Αυστραλία (Καζάν Αρένα, Καζάν)
  • 16:00, Περού – Δανία (Μορντόβια Αρένα, Σαράνσκ)
  • 19:00, Αργεντινή – Ισλανδία (Ατκρίτιε Αρένα, Μόσχα)
  • 22:00, Κροατία – Νιγηρία (Καλίνινγκραντ Στέντιουμ, Καλίνινγκραντ)

17 Ιουνίου

  • 15:00, Κόστα Ρίκα – Σερβία (Κόσμος Αρένα, Σαμάρα)
  • 18:00, Βραζιλία – Ελβετία (Ροστόβ Αρένα, Ροστόβ)
  • 21:00, Γερμανία – Μεξικό (Λουζνίκι, Μόσχα)

18 Ιουνίου

  • 15:00, Σουηδία – Ν. Κορέα (Νίζνι Νόβγκοροντ Στέιντιουμ, Νίζνι Νόβγκοροντ)
  • 18:00 Βέλγιο – Παναμάς (Φιστ, Σότσι)
  • 21:00, Τυνησία – Αγγλία (Βολγκογκράντ Αρένα)

19 Ιουνίου

  • 15:00, Ρωσία – Αίγυπτος (Κρεστόβσκι, Αγία Πετρούπολη)
  • 18:00, Πολωνία – Σενεγάλη (Ακτρίτιε Αρένα, Μόσχα)
  • 21:00, Κολομβία – Ιαπωνία (Μορντόβια Αρένα, Σαράνσκ)

20 Ιουνίου

  • 15:00, Ουρουγουάη – Σαουδική Αραβία (Ροστόβ Αρένα, Ροστόβ)
  • 18:00, Πορτογαλία – Μαρόκο (Λουζνίκι, Μόσχα)
  • 21:00, Ιράν – Ισπανία (Καζάν Αρένα, Καζάν)

21 Ιουνίου

  • 15:00, Γαλλία – Περού (Σεντράλ, Γιεκατερίνενμπουργκ)
  • 18:00, Δανία – Αυστραλία (Κόσμος Αρένα, Σαμάρα)
  • 21:00, Αργεντινή – Κροατία (Νίζνι Νόβγκοροντ Στέιντιουμ, Νίζνι Νόβγκοροντ)

22 Ιουνίου

  • 15:00, Νιγηρία – Ισλανδία (Βολγκογκράντ Αρένα, Βολγκογκράντ)
  • 18:00, Βραζιλία – Κόστα Ρίκα (Κρεστόβσκι, Αγία Πετρούπολη)
  • 21:00, Σερβία – Ελβετία (Καλίνινγκραντ Στέιντιουμ, Καλίνινγκραντ)

23 Ιουνίου

  • 15:00, Γερμανία – Σουηδία (Φιστ, Σότσι)
  • 18:00, Ν. Κορέα – Μεξικό (Ροστόβ Αρένα, Ροστόβ)
  • 21:00, Βέλγιο – Τυνησία (Ατκρίτιε Αρένα, Μόσχα)

24 Ιουνίου

  • 15:00, Αγγλία – Παναμάς (Νίζνι Νόβγκοροντ Στέιντιουμ, Νίζνι Νόβγκοροντ)
  • 18:00, Ιαπωνία – Σενεγάλη (Σεντράλ, Γιεκατερίνενμπουργκ)
  • 21:00, Πολωνία – Κολομβία (Καζάν Αρένα, Καζάν)

25 Ιουνίου

  • 17:00, Ουρουγουάη – Ρωσία (Κόσμος Αρένα, Σαμάρ)
  • 17:00, Σαουδική Αραβία – Αίγυπτος (Βολγκογκράντ Αρένα, Βολγκογκράντ)
  • 21:00, Ιράν – Πορτογαλία (Μορντόβια Αρένα, Σαράνσκ)
  • 21:00, Ισπανία – Μαρόκο (Καλίνινγκραντ Στέιντιουμ, Καλίνινγκραντ)

26 Ιουνίου

  • 17:00, Δανία – Γαλλία (Λουζνίκι, Μόσχα)
  • 17:00, Αυστραλία – Περού (Φιστ, Σότσι)
  • 21:00, Νιγηρία – Αργεντινή (Κρεστόβσκι, Αγία Πετρούπολη)
  • 21:00, Ισλανδία – Κροατία (Ροστόβ Αρένα, Ροστόβ)

27 Ιουνίου

  • 17:00, Σερβία – Βραζιλία (Ατκρίτιε Αρένα, Μόσχα)
  • 17:00, Ελβετία – Κόστα Ρίκα (Νίζνι Νόβγκοροντ Στέιντιουμ, Νίζνι Νόβγκοροντ)
  • 21:00, Ν. Κορέα – Γερμανία (Καζάν Αρένα, Καζάν)
  • 21:00, Μεξικό – Σουηδία (Σεντράλ, Γιεκατερίνενμπουργκ)

28 Ιουνίου

  • 17:00, Αγγλία – Βέλγιο (Καλίνινγκραντ Στέιντιουμ, Καλίνινγκραντ)
  • 17:00, Παναμάς – Τυνησία (Μορντόβια Αρένα, Σαράνσκ)
  • 21:00, Ιαπωνία – Πολωνία (Βολγκογκράντ Αρένα, Βολγκογκράντ)
  • 21:00, Σενεγάλη – Κολομβία (Κόσμος Αρένα, Σαμάρα)

Αγώνες Νοκ άουτ

  • Φάση «16», 30 Ιουνίου – 3 Ιουλίου (Σότσι, Καζάν, Σαμάρα, Ροστόβ, Μόσχα, Νίζνι Νόβγκοροντ, Αγία Πετρούπολη)
  • 18:00, 22:00, Προημιτελικά 6-7 Ιουλίου (Νίζνι Νόβγκοροντ, Καζάν, Σότσι, Σαμάρα)
  • 22:00, Ημιτελικά 10-11 Ιουλίου (Αγία Πετρούπολη, Μόσχα)
  • 18:00, Μικρός τελικός 14 Ιουλίου (Αγία Πετρούπολη)
  • 19:00, Τελικός 15 Ιουλίου (Μόσχα)

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.

Scroll Up