Με την επίσημη έπαρση της Σημαίας στο χώρο του Ηρώου της Αλεξάνδρειας από τον στρατό, ξεκίνησαν οι εκδηλώσεις για την 25η Μαρτίου στην πόλη της Αλεξάνδρειας σήμερα Σάββατο 25 Μαρτίου 2023.
Χρόνια πολλά!
Δείτε εικόνες και βίντεο:
ΒΙΝΤΕΟ:
ΕΙΚΟΝΕΣ:
Με την επίσημη έπαρση της Σημαίας στο χώρο του Ηρώου της Αλεξάνδρειας από τον στρατό, ξεκίνησαν οι εκδηλώσεις για την 25η Μαρτίου στην πόλη της Αλεξάνδρειας σήμερα Σάββατο 25 Μαρτίου 2023.
Χρόνια πολλά!
ΕΙΚΟΝΕΣ:
Αφήστε μια απάντηση