ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ Αλεξάνδρειας – ΑΕΠ Βέροιας 8-1: Συνεχίζει ανοδικά η ομάδα του Κυριάκου Καρασαββίδη

Στην κορυφή της βαθμολογίας παραμένει η Κ16 των Τηλέμαχων Αλεξάνδρειας η οποία την Κυριακή πήρε την ευρεία εντός έδρας νίκη με 8-1 επί της Α.Ε. Ποντίων Βέροιας.

Οι γηπεδούχοι με δύο γκολ του Μαντζή και ένα του Χατζόπουλου πήραν το προβάδισμα με 3-0 στο πρώτο ημίχρονο.

Στην επανάληψη η ομάδα του Κυριάκου Καρασαββίδη κατάφερε να πετύχει άλλα πέντε τέρματα με τον Ζησιόπουλο να σκοράρει δύο φορές, τον Μαντζή, τον Κυνηγόπουλο και τον Ρουστέμη.

Το Σάββατο 23 Νοεμβρίου 2019 οι Τηλέμαχοι αντιμετωπίζουν εκτός έδρας την Αγία Βαρβάρα.

ΤΗΛΕΜΑΧΟΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ: Χρυσοπουλίδης, Γεωργακάκης (50’ Τραϊανόπουλος), Ρουστέμη, Χατζόπουλος, Παπαδημητρίου, Μαντζής, Νικολόπουλος, Μουταφίδης, Κυνηγόπουλος, Παπαδόπουλος (60’ Ντόντης), Ζησόπουλος.

Α.Ε. ΠΟΝΤΙΩΝ: Παναγιωτούλας, Γεγιτσίδης, Βαφειάδης, Ακριβόπουλος, Παπαγεωργόπουλος, Σαμαράς, Κουτσαντάς, Χονδροματίδης, Νούλης, Μωυσίδης, Γιαννακίδης.