Κορυφαίος προπονητής σε ψηφοφορία αθλητικού site της Κατερίνης ο Βασίλης Αγγέλης του ΑΘΛΟΥ Αλεξάνδρειας!

Ψηφοφορία για την ανάδειξη των κορυφαίων προπονητών της Α’ ΕΚΑΣΚΕΜ για την αγωνιστική περίοδο 2019-20 διοργάνωσε το αθλητικό site katerinisport.gr

Στην ψηφοφορία των προπονητών υπήρξαν 7.174 συμμετοχές!

Ο Βασίλης Αγγέλης του ΑΘΛΟΥ Αλεξάνδρειας κατέλαβε την πρώτη θέση συγκεντρώνοντας 1.878 ψήφους, οι οποίες σε ποσοστό μεταφράζονται σε 26,18%.

Ο 50χρονος προπονητής του Άθλου Αλεξάνδρειας στην παρθενική χρονιά του συλλόγου στην πρώτη κατηγορία κατέλαβε την 8η θέση στην τελική κατάταξη με απολογισμό οκτώ νίκες και δέκα ήττες παρουσιάζοντας ένα δυναμικό, συμπαγές και αξιόμαχο νεανικό σύνολο, το οποίο πάλεψε στο σύνολο των αγώνων και κέρδισε τα θετικά σχόλια όλων όσων το παρακολούθησαν.