ΑΘΛΗΤΙΚΑ posted by

Το πρόγραμμα της Α’ κατηγορίας στην ΕΠΣ Ημαθίας για την περίοδο 2020-2021

Το πρόγραμμα της Α’ κατηγορίας στην ΕΠΣ Ημαθίας για την περίοδο 2020-2021

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της Α’ ερασιτεχνικής κατηγορίας της ΕΠΣ Ημαθίας για την αγωνιστική περίοδο 2020-21.

Ολόκληρο το πρόγραμμα αναλυτικά είναι το ακόλουθο:

Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

1η αγωνιστική

ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ

ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ

2η αγωνιστική

ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ

ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ

3η αγωνιστική

ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ

ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

4η αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ

ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ – ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

5η αγωνιστική

ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ

6η αγωνιστική

ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ

ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ

7η αγωνιστική

ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ

ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ

8η αγωνιστική

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ

ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ

9η αγωνιστική

ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ

10η αγωνιστική

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ

ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ

ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ

11η αγωνιστική

ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ

ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

12η αγωνιστική

ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ

13η αγωνιστική

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ

ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

14η αγωνιστική

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

15η αγωνιστική

ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ

ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ

16η αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ

ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ

17η αγωνιστική

ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ

18η αγωνιστική

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ

ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ

19η αγωνιστική

ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ

20η αγωνιστική

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ

ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ

21η αγωνιστική

ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ

ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ – ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ

22η αγωνιστική

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ

ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ

ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ

ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ

23η αγωνιστική

ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ

ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

24η αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ

ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ

ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ

25η αγωνιστική

ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ

ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ

ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

26η αγωνιστική

ΑΧΘΟΣ ΑΡΟΥΡΗΣ – ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ – ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ

ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – ΑΣΤΕΡΑ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

ΦΑΣ ΝΑΟΥΣΑ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται.

Scroll Up